Domů

  

Jde o nejúčinnější a vysoce motivující kardio – vaskulární cvičení posledního desetiletí. Lekce probíhají na speciálních kolech – spinnerech. Každý jezdec si volí zátěž, která mu vyhovuje. Tempo určuje rytmický hudební doprovod.  Cvičení je nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžuje kloubní systém a směřuje k celkovému procvičení svalů nohou a hýždí, ale také paží a svalů trupu. Již po několika cvičebních hodinách je znát úbytek tukových zásob a zlepšení fyzické kondice. Klademe důraz na správnou techniku jízdy na kole. Získané návyky lze velmi dobře uplatnit v terénu na kole horském i silničním.

Standartní lekce trvá 60 min. Po 5-10 min. rozjetí následuje 45 - 50 min. hlavní část lekce. Posledních 5 - 10 min. věnujeme protažení.

Proč chodit na spinning?

- pro udržení a zvýšení fyzické kondice

 -pro udržení a redukci váhy

 -pro dobrý pocit

Pro koho je spinning určen?

 -pro všechny!!! Hubené i silnější - muže i ženy všech věkových kategorií.

 

 

DOPORUČENÍ: NA LEKCI SE DOSTAVTE ALESPOŇ O 10 MINUT DŘÍVE. SPINNINGOVÉ KOLO JE PŘED LEKCÍ TŘEBA NASTAVIT DLE VAŠÍ POSTAVY PRO SPRÁVNÝ PRŮBĚH LEKCE A VAŠI POHODLNOU JÍZDU. POKUD JDETE NA LEKCI POPRVÉ, INSTRUKTOR VÁM S NASTAVENÍM KOLA POMŮŽE. NENÍ SE ČEHO BÁT :-), ZÁTĚŽ, STYL JÍZDY JE JEN NA VÁS. 

 

Instruktoři 

               Adéla Kratochvílová

               Radka Bagarová

               Dáša Brdárová

 

               Josef Švestka

Lekce trvá 60 minut.

Kredit 80

Nutná rezervace on-line nebo na čísle 777 000 956

 

 

spinning

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Certifikáty cvičitelů k nahlédnutí zde: